TADINI ÇIKAR

ÇÜNKÜ BİZ MARKAYIZ

Gürkan Burger Franchising
Gürkan Burger Franchising-2

Gürkan Burger ve Pastavicio Franchising

Gürkan Burger & Pastavicio by Gürkan Şef, özel dekorasyonu, uzman mutfak ve servis ekibi ile leziz menüsü ve kolay uygulanabilir iş modeliyle kısa sürede Türkiye, Ortadoğu, Avrupa ve Amerika'da zincir şubeler halinde büyümeyi hedeflemektedir. Hedef 5 yıl içinde 100 şubeye ulaşmak... Franchise modelimize göre minimum 120, maksimum 250 metrekarelik dükkanlar kurguluyoruz. Dükkanlar araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu caddeler ve/veya alışveriş merkezlerinde yer almalıdır. Her dükkan çevresinde paket servis için yeterli iş potansiyeline sahip bir bölge olmalıdır.

Mr Asado Burger Franchising

Mr Asado Burger hamburger lezzetinin sınırlarını zorlayacak mekan, tandır etinden yapılan burgerleriyle dünyada bir ilktir. Mr Asado Burger'da tarigfi sadece Gürkan Şef'te olan özel reçeteli hamburgerler, tandır eti fırınlanarak hazırlanıp servis ediliyor. Konsept olarak dünyada ilk uygulamadır. Standart burger restoranlarından farklı olarak, özel pişirme tekniğine sahip olan "ASADO" etinin ve özel sosların burger konseptiyle birleştirilmesinden oluşmuştur.

 

Mr. Gürkan Franchising

Etin jönü olarak Türkiye'de güvenilir ve sağlam bir marka haline gelen “Gürkan Şef” yeni markasıyla ses getirmeye devam ediyor. 2014 Yılından beri tüm dünyada başarısını ıspatlayan usta şef, aynı zamanda dünya mutfağına da hakim ve Steakhouse deyince akla gelen ilk isimlerdendir. “Gürkan Şef” vizyonu, kalitesi ve duruşu ile çığır açmaya devam ediyor. Tasarımından, uygulamasına ve en ufak detayına kadar ilgilenen Gürkan Şef yeni projesi Mr Gürkan Steakhouse İle birlikte 3. kez bir Türk markasının dünyada neler başarabileceğini kanıtlamanın vermiş olduğu gurur içerisindedir. Gürkan Şef tüm tüketici gruplara hitap eden yeni nesil steakhouse konsepti ile sektöre yepyeni bir soluk getirmiştir.