#VAYVAYVAY

Gürkan Şef ile Biraz Kül Biraz Duman

T R T 1' de

Et’in Jönü Gürkan Şef, TV ekranlarına yeni bir program ile bomba gibi geri döndü. Çekimleri tamamlanan program ilk bölümü ile 10 Haziran 2023 Cumartesi günü yayınlandı. Her hafta ünlü konukları, et ile ilgili sürpriz tarif ve yemeklerin paylaşılacağı programda Gürkan Şef'in restoranlarında bile olmayan gizli tariflerini öğrenebilirsiniz.

Ayrıca her programda Gürkan Şef'in yine sürpriz bir ünlü bir konuğu olacak. Hem mangal başında müthiş lezzetlerin pişeceği, hem de hoş sohbetin sizleri alıp götürebileceği bir program için bizi takip etmeye devam edin...

GÜRKAN ŞEF

BİTMEYEN HİKAYE

Franchising

Gürkan Şef ile Yatırım ortaklığına hazır mısınız?

Steak Food By Gürkan Şef, Mr Asado Burger veGürkan Burger markalarımız ile Türkiye, Orta Doğu Ülkeleri ve Avrupa'da franchising modeli ile siz de bir Gürkan Şef Markası ile yatırım ortağı olabilirsiniz.

Gürkan Şef ile Biraz Kül Biraz Duman

Etin Jönü TRT1 Ekranlarında!...

Gürkan Şef ile Kül Duman Her Cumartesi TRT1 Ekranlarında olacak. 

Steak Food By Gürkan Şef

Gürkan Şef'in yeni markası STEAK FOOD BY GÜRKAN ŞEF sizlerle buluşmaya başlıyor. İlk olarak İstanbul'da İstMarina, Vadi İstanbul AVM'lerde, ardından Ankara ve İspanya'da Barcelona şubeleri ile çok yakında hizmetinizde.

Gürkan Şef ile Ateş Oyunları

Ateş Oyunları yeniden başlıyor. Gürkan Şef'imizin en sevdiğiniz TV programlarından Gürkan Şef ile ateş oyunlarının çekimleri başladı. Çok yakında sizlerle..